Ада Фалке

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 26 лок.3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: населба Мичурин

  • Телефон 2: 02 2464456
  • Факс: 02 2464456
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b228ceaba25ab659a45842d00f755ce0.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

АДА ФАЛКЕ е фирма која обезбедува услуга изнајмување на преносни тоалети и одржување хигиена на истите со специјални возила; достава при нарачка и подигање при одјава.

Поседуваме соодветна опрема за овој вид на комунална дејност, односно мобилни тоалети и специјални возила за собирање и одвод на отпадни води. Одложување на отпадните води се спроведува на законски регулирани места според договор со ЈП Водовод и Канализација.

Поседува стручност и искуство за изнајмување и одржување хигиена на преносни тоалети и тоа со единствена цел - висок квалитет на услуга и високо ниво на хигиена во овој бизнис. Оваа дејност ни овозможува да придонесеме во одржување на чиста животна средина и да бидеме алка во синџирот “грижа за јавното здравје”.

Со континуитет и професионалност во работењето во областа менаџирање на преносни тоалети да овозможиме застапеност и употреба на истите на сите локаци каде што има потреба од функционален санитарен јазол, што е, впрочем, основен услов за обезбедување хигиена.

Посетете не на улица Венијамин Мачуковски 5/1-13, 1000 Скопје или побарајте не на телефоните 02 / 2464456, 075 216 330, 078 236 121. Секогаш спремни за соработка.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи