Zgjimi Company

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 044 337869
  • Faksi: 044 349042
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1396271670_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Zgjimi Company është kompania e parë private për kontroll teknik dhe regjistrim të automjeteve në qytetin e Tetovës.Ka filluar me punë zyrtarisht me 11.05.2009 .Kompania i plotëson të gjitha standardet kombëtare dhe ndërkombëtare për aktivitetet, siç janë: kontrolli i automjetit tuaj, regjistrimin si dhe shumë shërbimee tjera. Në kompaninë tonë do t'ju bjer në sy një sherbim i përsosur dhe me kushte të volitshme, e kjo është ajo që e bën kompaninë tonë që çdo vit me rradh numri i klientëve gradualisht të rritet.

Kontrollimi teknik i automjeteve është veprimtari me rëndësi për interesin e gjithë shoqërisë sonë shikuar nga aspekti i qarkullimit të sigurt në trafik dhe mbrojtjen e ambientit nga ndotja. Kontrollimi teknik është obligativ për të gjitha mjetet motorike dhe mjetet bashkëngjitëse (rimorkiot) përpos mjeteve motorike që përdoren për punë, gjë që është rregulluar me dispozitat e Ligjit për komunikacionin rrugor.

Gjatë kontrollimit teknik kontrollohen të gjitha pajisjet të cilat në mënyrë serike janë instaluar në automjet, pa i demontuar ato. Pra çdo automjet i cili merr pjesë në trafik rrugor duhet të jetë teknikisht në rregull, me fjalë tjera duhet ti plotësojë kriteret gjatë kontrollimit teknik, ndërsa për t'iu nënshtruar kontrollimit teknik automjeti duhet të jetë në gjendje të rregullt, i pastër dhe pa dëmtime të dukshme.

Kompania jonë përbëhet nga një ekip me profesionist të ri me kompetencën e saj të plotë në çdo moment, të gatshëm për t'iu përgjigjur nevojave tuaja. Qëllimi kryesor i stafit është që të përmbush të gjitha dëshirat tuaja, në kuadër të veprimtarive normale të cilat i përfshinë kompania jonë, Zgjimi Company. Ne kemi për detyrë që të ndërtojmë një atmosferë miqësore dhe të punojmë ngushtë me secilin nga klientët tanë. Ne shpresojmë se ju do të jeni plotësisht të kënaqur me shërbimin e ofruar dhe për çfar do lloj ndihme përsëri kthehuni në kompaninë tonë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj