Vizia - Centar za oci

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Nikola Parapunov 27/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7495 км
  • Lokacioni: Karpos 4

  • Telefon 2: 070 339164
  • Faksi: 02 3092030
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b95f527807b66259886027be5f425f79.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Vizia është klinika e parë private kirurgjikale për sy në Maqedoni, themeluar në Shkurt të vitit 2002. Prej ekzistimit të "Vizia", ndryshuan standardet në kirurgjinë e syve në Maqedoni në dobi të pacientëve.

Futëm teknika të reja dhe operacione që deri atëherë nuk ekzistonin: si Excimer Laser -korrigjim laserik të dioptrisë (LASIK)-për herë të parë në Maqedoni dhe për shkak të së cilës pacientët duhet të shkojnë të operohen jashtë shtetit.

Rritëm cilësinë e shërbimeve, të kontrolleve dhe operacioneve në një nivel shumë të lartë sa standardet perëndimore, me ndihmë të pajisjeve komplet të kompjuterizuara. Me enterierin tërësisht të relaksuar u ndihmojmë pacientëve të mënjanojnë ndjenjën e stresit nga spitali.


Vizia gjendet në Karposh IV pranë "televizionit të vjetër"
Shtrihet në një sipërfaqe prej 350m2 n një nivel.

Disponojmë me 3 vende pune tërësisht të kompletuara dhe disa hapësira ndihmëse, kabinet për strabizëm, optikë shumë e pasur, 2 salla operacioni-një për kirurgji reflektive dhe e dyta për katarakt dhe glaukomë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

YAG Laser

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Страбизам вежби

Retail Price - VAT Included:Ask for price

LightMed Yellow Laser

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Видно поле

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Очен притисок


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj