Vizia


  • Adresa: 11 Tetori p.n.zg.Tehnika lok.4
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7550 км
  • Lokacioni: спроти Солидност
Kategoritë:

optika


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698141149_34.png?t=true&w=300&h=300


Ekipi ynë i profesionistëve ofron zgjidhje për çdo problem të shikimit. Ne përdorim pajisje dhe instrumente moderne, duke ofruar në të njëjtën kohë skelete cilësore për syze dhe lente me çmime të shkëlqyera. Gjithmonë përpiqemi për shërbim superior dhe përmirësim të vazhdueshëm.

Shërbime:
- Skelete syzesh
- Ekzaminim të shikimit
- Matja të presionit të syrit
- Përcaktim të dioptrisë
- Përcaktim të dioptrisë së lenteve të kontaktit
- Riparim të syzeve
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj