Viktorija shped

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bosnja dhe Hercegovina 3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7498 км

  • Faksi: 02 2603963
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1416575655_34.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Viktorija Shped SHPK Shkup është një kompani e themeluar në vititn1995, lidere në fushën e ndërmjetësimit doganor dhe organizimin e logjistikës të plotë.
Aktualisht në Viktorija Shped ka 26 punonjës të trajnuar profesionalisht, të cilët janë të gatshëm të përballen me të gjitha sfidat, me një qëllim të vetëm, të plotësohen nevojat e konsumatorëve.

Në sektorin doganor aktualisht punëson 16 njerëz, duke përfshirë 6 disponente dhe 10 agjentë doganor të licencuar të cilët posedojnë përvojë të gjatë pune të licencuar.

Ai është ekip që ofron doganim të shpejtë të mallrave dhe ndërmjetësim shpeditimi, përgatit dokumente doganore për import, eksport ose transit të mallit, ndjek ndryshimet ligjore, jep informacione për numrat tariforë të mallit dhe të dhënat dhe informacion për sigurimin e të gjithë lejeve të nevojshme për import të mallrave të caktuara.

Respektimi i punës në grup dhe modernizues i vazhdueshëm nëpërmjet seminareve dhe ligjërata është një tipar i të punësuarve në këtë sektor. Viktorija Shped bashkëpunon me firmën simotër Falkon Logistik, e cila disponon një park automjetesh, prej 6 automjeteve VW Crafter që transportojnë mallra si në tregun vednas ashtu dhe në atë jashtë R. Maqedonisë.

Në këtë sektor planifikohet, organizohet, koordinohet transport tokësor, detar, me postë dhe ajër, për të cilat kemi agjent IATA të certifikuar për përgatitje të dokumenteve për transport ajror mallrash.


Vikorija Shped ka dhe magazinën e saj doganore, magazina doganore me lokacion në lgj. Ilinden që është ndërtuar dhe lëshuar në punë në vitin 2014. Bëhet fjalë për një prej hapësirave të magazinimit më të rregulluara((1125m2 pjesë e mbyllur dhe 675 m2 pjesë e hapur). Magazina disponon me 1550 vende paletash, komore për sistemim të barnave, ADP, magazionim në formë raftesh.

Sot Viktorija Shped në kuadër të punës së saj ka implemetuar dhe standardet iso 9001:2008 dhe iso 14001:2004, për të cilat certifikata lëshon TUF AUSTRIJA

Pjesë e shërbimeve tona

∙ Përfaqësim doganor
∙ Transport rrugor ndërkombëtar
∙ Transport ajror
∙ Transport detar
∙ Magazinë doganore
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj