Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Veles
 • Prilep
 • Stip
 • Tetovë
 • Ohër
 • Kërçovë
 • Krushevë
 • Probistip
 • Shën Nikollë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Vende për zbavitjen e fëmijëve
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
 • Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve
 • Restorante - piceri
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Tenis - Terrene
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Vende për zbavitjen e fëmijëve

Toy Shop


 • Adresa: Rruga e Shkupit, Palma Moll 8 kati 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Darjana


 • Adresa: Marshal Tito f.Bлrvenicл 75
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7471 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dizni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tom i Xheri/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dreamland


 • Adresa: Klenoec 85 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Play


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 96
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rainbow


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 107
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ATK Premium Kllub


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dadan


 • Adresa: Butellska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 18:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drim Parti


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 98
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drimlend


 • Adresa: Prashka 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolores


 • Adresa: Nikolla Teslla 9-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green house/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alka Komplex


 • Adresa: f.Sonjë e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bambi


 • Adresa: 11 Shtatori 108
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 14:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bee land/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Landi BS


 • Adresa: 4 Korriku 108
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avantura


 • Adresa: Fronti Popullor 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinder park


 • Adresa: Kej 13 Nëntori 4-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 54 | | | веќе видена

Годинава се планира производство на тутун од 26.000 тони колку што беа планирани и лани. До крaјот на март тутунарите за овие планираните количини склучија ...
сите 6 | | | веќе видена

Имаат ли причина за задоволство акционерите на скопската фабрика за чоколади „Европа“. Стигна одлуката на раководството што тие ја очекуваа и за која ќе треба ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Вчера (16.4.2024) во Скопје Меблинг ДООЕЛ свечено го отвори новиот ИЗЛОЖБЕН САЛОН И СЕРВИСЕН ЦЕНТАР за машини за обработка на дрво! ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj