Vasileva Kardio

Wi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhurPunojmë me kartona të kaltërt

  • Adresa: Vasil Gjorgov 34-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7498 км
  • Lokacioni: во близина на Министерство за Економија и Завод за вработување, спроти црквата Св. Јован

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/1005373704821b7c93ccdac0addfc318.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Institucioni specialistik për mjekësi interne me kardiologji “Vasileva Kardio” është institucion i pozicionuar menjëherë përballë ambasadës Daneze. Ofron specter të gjerë të shërbimeve:

-Ekokardiografi transtorakale (TTE)
-Dopler të enëve magjistrale të gjakut (karotide)
-24 dhe 48 orë EKG Hotler monitoring
-24 orë ABP monitoring
-Eko t 5 gjëndrrës së hipofizës
-Eko të organeve abdominale
-Monitoring dhe përkujdesje ditore
-Konsallting mjekësor

Pacientët poashtu kanë në dispozicion edhe kontrollat konsultative në vijim:

-Diabetin
-Tiroidenë
-Gastroenterologjinë

Ndodhet pranë Ministrisë së Ekonomisë dhe Zyrës së Punësimit, përballë Konsullatës Daneze. Na kontaktoni në numrin 02 3080666, ekipi ynë është në dispozicionin tuaj.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Stres Test

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Echocardiography

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ABP-monitoring

Retail Price - VAT Included:Ask for price

24-h EKG-Holter


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj