Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transportation of passengers - vans and buses
 • Auto rental commercial (rent a car agencies)
 • Transportation services
 • Travel agents
 • Van - hire (rental)
 • Bus Transportation (Bus Travel)
 • Taxi Services
 • Minibuses
 • Airline Ticket Agencies
 • Bus - Hire (Charter & Rental)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transportation of passengers - vans and buses in Skopje


Inex travel


 • Address : Debarca 25-a
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter tours


 • Address : 2-ra Makedonska Brigada 114
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter vip turs


 • Address : Apostol Petkov 9-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter ways


 • Address : bul.Ilinden 97
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karlo vip travel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koha trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korblic kom


 • Address : bul.Makedonsko Kosovska Brigada 50/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kunovski 2014


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 2/38
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MZT-Transport


 • Address : Pero Nakov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonia shuttle Van ( Jordan vans 2016 )


 • Address : bul.Partizanski Odredi 119-1/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manora logistik i marketing


 • Address : Makedonija 11-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marigona travel


 • Address : Cvetan Dimov 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mensur turs/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nafidov transport


 • Address : Belgradska (Pokriena charshija) 54
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nekst Travel


 • Address : ul.14, s.Sopishte 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikol turs


 • Address : Mirche Orovchanec 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nit-mak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plus transfers


 • Address : Angel Vinichki 5-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rent a car Skopje


 • Address : Mirche Acev 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Royal travel


 • Address : bul.Krste Misirkov 1-8/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 10:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонија лани потрошила фрапантни 4,02 милиони долари за увоз на кромид, лук и праз, што претставува зголемување од 90 отсто во однос на 2022 година, ...
сите 39 | | | веќе видена

Без разлика дали сакаат само да уживаат или сакаат да профитираат од издавање, се повеќе граѓани на Србија купуваат недвижен имот во соседните земји кои ...
сите 12 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 71 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel