Tollovski

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 50-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: спроти средно фискултурно

  • Telefon 2: 075 300028
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1611741020_96.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Приватна здравствена установа рентген дијагностика

Рентген дијагностика Толовски е првиот радиолошки центар во нашата држава. Основана во 1996 год. Од Проф. Др. Георги Толовски. Денес во проширен обем ординацијата располага со сите дијагностички процедури и континуирано обновување на радиолошката апаратура.

Толовски

ПЗУ Рентген дијагностика Толовски има вклучено договор за соработка со еден од поголемите европски клинички центри Medipol Mega универзитетска болница Истанбул.

После 24 год. Напорна работа продолжуваме напред до нови успешни дијагнози.

Квалификувани доктори

Проф.Др. Георги Толовски спец.радиолог
Др. Блажен Толовски спец.радиолог
Проф. Др. Миодраг Врчаковски спец. радиолог ( консултант )

Услуги

Дигитална мамографија
Конвенционален рентген
Ултразвук
Компјутерска томографија
Магнетна резонанца
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj