Timpeko


  • Adresa: bul.Jane Sandanski 3/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7501 км
  • Lokacioni: zad Univerzalna sala, vo belata zgrada do gradinkata


    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

    Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

    Trendline    Aktiviteti themelor i firmës Trendline SHPK-Shkup është fokusuar në projektimin, punimin dhe pajisjen e pishinave, vaskave hidromasazhuese(JACUZZI), sauna finlandeze, sauna infra-te kuqe, banja me avull si dhe pajisje nga prodhues evropianë dhe botërorë, nëpërmjet përvojës tonë, çmimeve konkurruese, garancisë së produkteve tona dhe korrektësia maksimale ndaj dëshirave dhe kërkesave të klientëve.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571381248_61.png?t=true&w;=300&h;=300
    ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

    Hidros


    • Adresa: rr.1 102
    • Vendi: Shkup
    • Distanca: ≈7510 км
    • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

    Hidros Dooel nga Shkupi ekziston dhe punon prej vitin 1991 në zonën e industrisë kimike

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/457495a521ae0b97cbf532af38cd4991.jpg?t=true&w;=300&h;=300

    Mak bazen


    • Adresa: Goce Dellçev 42
    • Vendi: Stip
    • Distanca: ≈7566 км
    • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh - D nga 07:00 deri më 12:00

    Me çdo pishinë të blerë fitoni 10 vite garancion të pajisjes nga poliesteri, 2 vite për pompat dhe filtrat.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565096461_7.png?t=true&w;=300&h;=300

    2001 Oskarplast


    • Adresa: Industriale p.n.
    • Vendi: Strugë
    • Distanca: ≈7500 км
    • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

    Oskarplast është një nga prodhuesit kryesorë të produkteve të përforcuara të poliestrës.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541759402_18.png?t=true&w;=300&h;=300
    Mapa

    Македонија лани потрошила фрапантни 4,02 милиони долари за увоз на кромид, лук и праз, што претставува зголемување од 90 отсто во однос на 2022 година, ...
    сите 39 | | | веќе видена

    Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
    сите 19 | | | веќе видена

    Без разлика дали сакаат само да уживаат или сакаат да профитираат од издавање, се повеќе граѓани на Србија купуваат недвижен имот во соседните земји кои ...
    сите 12 | | | веќе видена

    Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
    сите 71 | | | веќе видена

    Hyni në Librin e Artë

    Emri i përdoruesitFjalëkalim    Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj