Timovi Dent


  • Adresa: Marshal Tito 172
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7618 км
  • Lokacioni: спроти МВР

  • Telefon 2: 070 394655
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
  • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568197899_02.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

OPSH "Stomatologia Timovi" është ordinancë dentare që ofron kujdes të shkëlqyer për shëndetin tuaj oral. Ne jemi një nga ordinancat stomatologjike lidere në rajonin juglindor me parandalimin dhe trajtimin e sëmundjeve dentare dhe estetike.

Besojmë në ndërtimin e një marrëdhënie të ngushtë me pacientët tanë. Pacientët tanë janë njerëzit më të rëndësishëm në ordinancën tonë. Shëndeti, kënaqësia dhe rehatia juaj janë kujdesi ynë kryesor. Ne duam të jemi dentisti juaj personal dhe i besuar.

Shërbimet:
- Lazeri i indeve të buta.
- Zbardhja e dhëmbëve me laser.
-Trajtimi i sëmundjes periodontale, jo terapia periodontale kirurgjikale.

- ESTETIKA:
*zbardhja e dhëmbëve
*gingivoplastika (zgjatja klinike e kurorave të shkurtra)
*depigmentimi i gingivave
*depigmentimi i buzëve
*trajtimi i plagëve nga herpes simplex

- ENDODONTIKA
*dezinfektimi i kanaleve
*absces periapikal
*pulpotomia
* mbyllja e drejtpërdrejtë e pulpës

Shëndeti, kënaqësia dhe rehatia juaj janë kujdesi ynë kryesor.

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj