Studio Alternativa

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Isaija Mazhovski 44 lok.6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7494 км
  • Lokacioni: во близина на кула Порта Влае

  • Telefon 2: 02 6150369
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00
    Sh nga 14:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1423146330_16.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Masazhi i mirë dhe terapia manual nuk qëndrojnë në sipërfaqe, nuk i shfaqin efektet e tyre vetëm në lëkurë - ato hyjnë shumë më thellë, tregojnë efekte dhe tek muskujt, indet, kockat, kyçet, sistemin nervor por dhe organeve të brendshme. Ajo është mënyrë natyrore, dhuratë nga natyra, me të cilën mund të ndihmojmë veten.

Për energji të mjaftueshme, për energji pozitive të mjaftueshme, që lodhja dhe stresi të harrohen, NA VIZITONI!

STUDIO ALTERNATIVA është studio për masazh, terapi manual dhe edukim. Studio, që ju ofron alternativë dhe mënyrë alternative për ndihmë. Në një vend do të gjeni shërbim me cilësi të lartë, para së gjithash ndihmë profesionale dhe të specializuar, si dhe mundësi për edukim.
Ofrojmë mundësi t'i shijoni përfitimet e shërbimeve cilësore, masazhe me cilësi të lartë dhe teknika sipas standardeve evropiane dhe botërore. Tek ne masazhi është më shumë se prekje, më shumë se relaksim, më shumë se sipërfaqe. Tek ne bëhet fjalë për masazh të thellë, profesional dhe cilësor. Ofrojmë mundësi t'i shijoni përfitimet e traditave të lashta nga lindja dhe perëndimi. Ju ofrojmë:

∙ Masazh klasik - suedez
∙ Masazh kinez Тui-na
∙ Masazh refleksoterapi- rekfles të këmbëve dhe
∙ Masazh hauajane - lomi lomi
∙ Masazh me gurë vullkani të ngrohtë
∙ Masazh sportive
∙ Drenazh limfatik
∙ Masazh anticelulit
∙ Masazh terapeutik mjekësor
∙ Masazh në dysheme/teknika lindore
∙ Terapi Bovnova
∙ Kineziotaping


Tek ne do të gjeni dhe mundësi për edukim. Edukim, që në formë kursesh do t'ju ndihmojnë në drejtimin tuaj profesionist . Kurset janë të destinuara për të gjithë ata që:

∙ Duan të edukohen për profilingun - MASER/MASERE
∙ Duan të mësojnë për MASAZH PROFESIONAL
∙ Merren me masazh, por duan të mësojnë më shumë dhe të zgjerohen në profilin e tyre
∙ Planifikojnë të merren profesionalisht me masazh, në sallone të ndryshme, objekte, shtëpi, qendra uellnes dhe spa.


STUDIO ALTERNATIVA është në pronësi dhe drejtim të:
DEJAN GJORGJIEVSKI , terapuet manual, terapuet për terapi bovnova, refketoterapi dhe NPK maser, lindur në Shkup. Gjatë periudhës së studimeve të mjekësisë, e tërhoqën metodat alternative të kurimit dhe ndihmës. Edukimin dhe specializimin në fushën e teknikave manual dhe masazheve e ka fituar në R. Slloveni në shkollën par maser dhe terapeutë HIGEJA, ku edhe sot merr pjesë në edukimin e maserëve dhe terapuetëve në R. Slloveni, si ligjërues I teknikave të ndryshme. Ideja të rritet niveli, profesionalizmi dhe cilësia e këtyre shërbimeve në R. Maqedoni është forcë drejtuese për hapjen e STUDIO ALTERNATIVA, si sinonim i PROFESIONALIZMIT DHE CILËSISË.


NA VIZITONI!
GËZOHEMI NË TEKIMET ME JU!
më shumë
40%save
33%save
Retail Price - VAT Included:1.194 MKD800 MKD

Relax massage for the whole body

Retail Price - VAT Included:1.000 MKD

Масажи за трудници

Retail Price - VAT Included:1.200 MKD

„Hot stone“ масажи

Retail Price - VAT Included:600 MKD

Масажа за деца

Retail Price - VAT Included:300 MKD

Кинезиотејпинг

Retail Price - VAT Included:1.500 MKD

Масажа на под

Retail Price - VAT Included:700 MKD

Масажа на стол

Retail Price - VAT Included:700 MKD

Антицелулитна масажа

Retail Price - VAT Included:1.000 MKD

Масажа за „уморни нозе“

Retail Price - VAT Included:500 MKD

Масажа на лице и глава

Retail Price - VAT Included:800 MKD

Рефлексотерапија


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj