Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Stacionet dhe trafiku hekurudhor
 • 200 më të suksesshëm
 • Ndërmarrje publike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Stacionet dhe trafiku hekurudhor

Stacioni hekurudhor-Gostivar


 • Adresa: Goce Dellçev 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AD Makedonski Zeleznici Transport


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hekurudhat Slovenske, filiali Alpe Bankan Kargo


 • Adresa: bul.Koço Racin 30/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JP Hekurudhat e Maqedonisë Infrastruktura-drejtoria


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 50-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor Shkup/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Afatet kohore Kush


 • Adresa: Alekso Demnievski p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Bogomill/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Gjevgjeli


 • Adresa: Boris Kidriç 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7628 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Koçanë


 • Adresa: 29 Nëntori 26
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7571 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 04:30 deri më 08:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Kumanovë


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Kërçovë


 • Adresa: bul.Çlirimi p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Lagja Çashka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Manastir


 • Adresa: Nikolla Teslla 157
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Prilep


 • Adresa: Arhiepiskop Dositej p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-Shtip


 • Adresa: Zhelezniçka 20
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7565 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 04:30 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - D nga 08:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni hekurudhor-f.Gostirazhni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Земјоделците од струмичките села денес повторно одржаа протест поради ниските откупни цени. Овојпат протестот беше во центарот на Струмица. „Државата не води ...
сите 52 | | | веќе видена

Романија ги покачи најниските плати за 10 проценти. Романскиот премиер Марсел Чолаку најави зголемување во две транши – од 1 јуни и од 1 септември, пренесува ...
сите 4 | | | веќе видена

Американската и британската берза денеска се затворени поради неработни денови, а на пазарите истовремено е забележан пораст на цените на нафтата, златото и ...
сите 40 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj