Solena soba


  • Adresa: bul.Jane Sandanski 7/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7501 км


    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Mapa

    Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
    сите 13 | | | веќе видена

    Квалитетното управување со податоците е предуслов за ефикасно извршување на задачите во современите централни банки. Оттаму, за понатамошно унапредување на ...
    сите 51 | | | веќе видена

    На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
    сите 79 | | | веќе видена

    Hyni në Librin e Artë

    Emri i përdoruesitFjalëkalim    Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj