Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Skarë me kilogram
 • Kasapë dhe mishtore
 • Qebaptore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Skarë me kilogram në Veles

Agria


 • Adresa: Brigada e 3 -të Goditëse e Kumanovës 22
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzipe


 • Adresa: ASNOM (Mosha Pijade) p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Kame


 • Adresa: Strasho Pinxhur 4
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00 • D nga 08:00 deri më 17:00

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Kame


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 3/6
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00 • D nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Laki


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Marshall Tito) 78-b
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7561 км
 • Orari i punës: Ha - Ma nga 10:00 deri më 18:00 • Mr - D nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llepinjeto od Boem


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 57-a
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luna prom


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 125
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luna prom


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 23-B
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meso-prom Junior


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 23-A
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 21:30 • D nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Panini Skara


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 18
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sibi Shped


 • Adresa: Angell Mishev 42
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00 • D nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Ако се покачи цената на струјата, ќе следи нов бран поскапување, a граѓаните ќе добијат уште еден удар по домашниот буџет, предупредуваат од Сојузот на ...
сите 40 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 69 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Основачот на Бреинстер, Петар Ниновски и генералниот директор на „Алкалоид“, Живко Мукаетов, водеа BACK 2 BACK дискусија во рамките ...
сите 24 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 16 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj