Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shërbime për tërheqje rrugore
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Automobila - servise (autoservise)
 • Auto - moto - shoqata dhe lidhje
 • Stacione për kontrolle teknike të automjeteve
 • Automobila - Autongjyrosës Dhe Autolatues
 • Automobila - Lavazhe
 • Transport Ndërkombëtar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shërbime tërheqjeje për automobila në Shkup

Nikac logistick


 • Adresa: Metodija Satorov - Sarlo 8
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Niko-M/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PSS-Pauer sport sistem


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 166
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PSS-Shlep sluzba


 • Adresa: Skupi 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pavel Shlep/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proart


 • Adresa: Kryengritja e Karposhit 2-4/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sa-tra


 • Adresa: rr.34, lagja Ilinden 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7508 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shatel service 24/7


 • Adresa: Prohor Pçinski 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shlep Sluzba


 • Adresa: rr.1119 7-1/6
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shlepko


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sm Specijal Trans


 • Adresa: rr.1 f.Jurumler nr.23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stankovski


 • Adresa: rr.23, lagja Ilinden 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strit Servis


 • Adresa: Todor Çangov 59-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Titan Vlecna Shluzhba 24/7


 • Adresa: Ho Shi Min 231-a
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Varsa Trans


 • Adresa: rr.1613 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vic


 • Adresa: rr.64-a, f.Jurumleri p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vlecna sluzba Goce 24/7


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vlecna sluzba MB/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vlecna sluzba Turbo


 • Adresa: Stevko Jancevski 8a
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodno


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi p.n., fahu p.301
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од јули во Грција ќе се работи 6 шест дена во неделата за одредени индустрии и производствени капацитети, како и бизниси кои работат 24/7. Со посебен закон на ...
сите 11 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 47 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 7 | | | веќе видена

Од дивиденди и од тргување со акции „Раде Кончар Апаратна техника“ лани остварил приход од 570.000 евра што е повеќе од 70% од целиот приход на друштвото лани. ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj