Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shërbime kujdestarie
 • Telefona të rëndësishëm
 • Energji elektrike - kompani për furnizim
 • Numrat e urgjencës
 • Energji elektrike - shpërndarje
 • Ndërmarrje Publike
 • Ndërmarrja E Sistemit Të Ngrohjes
 • Ndërmarrje Komunale
 • Zjarrëfikës - Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Shërbime kujdestarie по градови

Kavadar Manastir Prilep Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shërbime kujdestarie

Shлrbimi zjarrfikлs-Tetovл/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brigada zjarrfikëse//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1407933205_78.gif?t=true&w=300&h=300

Halkbank-Lajmërim i kartelave të humbura debitore dhe kreditore


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Informata  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Komercijalna banka-Lajmërim i kartelave të humbura debitore dhe kreditore


  • Adresa: Orce Nikollov 3, fahu p.563
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Komuna Aerodrom-raportojne ndotjen


  • Adresa: bul.Jane Sandanski 109-B
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7502 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Komuna Butel-raportimi i ndotjes  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Komuna Karpos-raportojne ndotjen  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Komuna Kavadarci - Kontakt qendra  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Lista e plotë e numratorit telefonik të R. Maqedonisë  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/6951c35d145159bc6fa03aed8bbd45f1.jpg?t=true&w=300&h=300

  Ndihma e shpejtë  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1407933093_76.png?t=true&w=300&h=300

  Njësia zjarrfikëse-Shtip


  • Adresa: Karl Marks p.n.
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7567 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Policia


  • Adresa: Pavel Shatev (Bihaçka) 10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7500 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1407932964_46.gif?t=true&w=300&h=300

  Qendra e Komunes - raportojne Mbeturinat


  • Adresa: Mihaill Cokov p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7498 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Mapa

  На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
  сите 4 | | | веќе видена
   

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj