Semaks Konçar Elektro-dizel agregati

ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuarAdaptuar për duhanpirës

  • Adresa: Gavrill Konstantinoviq 27-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7503 км
  • Lokacioni: нас. Лисиче, позади АТОМ

  • Telefon 2: 070 220255
  • Faksi: 02 2446330
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1404824212_56.jpg?t=true&w=300&h=300


“Semaks Konçar Elektrodizelagregati” është kompani e cila merret me dhënie me qira, shitje, servisim, mirëmbajtje dhe riparim të gjeneratorëve.

Firma ekziston nga viti 1993, kuadrat teknike rrjedhin nga fabrika “Rade Konçar”-Shkup, ku që nga viti 1980 në kontinuitet punon me gjeneratorë dhe ka të mbaruar specializim shtesë në fabrikën FG Wilson, me çka u bëmë firmë e autorizuar për servisim, montim dhe riparim të gjeneratorëve të tyre, ndërsa kemi edhe mbështetje nga përfaqësuesi për R.Maqedonisë – “Nesti Inmek” – Shkup.

Si kompani e cila tradicionalisht merret me servisimin dhe mirëmbajtjen e gjeneratorëve dhe me krenari mund të themi se jemi përfaqësues dhe servis i autorizuar i fabrikës Matis MM – Slloveni, me të cilën kemi kemi bashkëpunim të ngusht.

Sipas dëshirës së përdoruesit të fundit mund të përpunohet gjeneratorë me realizim specifik.

Japim qira gjeneratorët tanë me fuqi prej 5kVA deri në 1000kVA, ndërsa sipas nevojës edhe me fuqi deri në 1500kVa.

Jemi të pajisur me gjeneratorë për nevoja të ndryshme, gjeneratorë lëvizës për objekte ndërtimore, gjeneratorë me nivel të lartë të izolimit të zërit deri në 50 dB/7m, me mënyr të punës automatik dhe manual dhe me kamionë për të gjitha terenet dhe me mbartëse nga 5t.

Jemi në dispozicion 24 orë në ditë, koha e përgjigjes së kërkesës tuaj gjatë ditëve të punës është 2 orë, ndërsa gjatë ditëve jo punuese, vikendeve dhe festave 4 orë.

Prodhim të gjeneratorëve të vegjël për saldim.
më shumë
20%save
20%save
20%save
20%save
20%save
Retail Price - VAT Included:27.500 MKD22.000 MKD

Diesel Air Heater 12V 5kW / ГРЕЕЊЕ ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj