Saranda


  • Adresa: QT Saranda lok.42
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7467 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Иселениците Митре и Софи Кутановски не и се непознати на македонската јавност, Тие се дел од проектот „Македонија 2025“, а ја поседуваат и фондацијата ...
сите 2 | | | веќе видена

Европските берзански индекси денеска се нерамномерни, цените на златото и пченицата паѓаат, како и цената на нафтата од типот брент, која се продава за помалку ...
сите 39 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj