Rolomont

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.30, lagja Radishani 31
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7497 км
  • Lokacioni: Радишани

  • Telefon 2: 072 400252
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574781393_75.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Rolomont është lider lokal në treg për PVC dhe produkte alumini, të cilat punohen sipas masës për shtëpinë, apartamentin ose ndërtesën tuaj.
Oferta jonë përfshin zgjedhjen më të përshtatshme të dritareve, dyerve PVC dhe instalimin e tyre. Ne ofrojmë një gamë të gjerë të zgjidhjeve për dyer dhe dritare. Nëse dëshironi të reduktoni faturat e energjisë elektrike dhe të ndihmoni mjedisin tuaj, nuk ka nevojë të shikoni më tej. E dizajnuar për këtë qëllim, paleta jonë e dritareve dhe dyerve kombinon nevojën për efikasitetin e energjisë, dizajnin elegant, sigurinë dhe çmimet e arsyeshme. Produktet e prodhuara me precizitet që ne ofrojmë, mundësojnë zgjidhje të plotë për shumë sektorë vendas dhe industrial. Gama e produkteve përbëhet nga materiale dhe produkte të gatshme nga marka të mirënjohura dhe cilësore.

Produktet tona:
• Mund të dorëzohet në një gamë të gjerë dizajni
• Ruan standardet e efikasitetit të energjisë për shtëpinë tuaj
• Janë të sigurt dhe nuk e prishin komoditetin e njeriut
• Kanë garanci
• Janë të dispoinueshme në të gjitha ngjyrat dhe madhësitë

Zëvendësimi i dritareve, dyerve, serrave dhe çative, shumë shpesh përfshin dhe riparimin e ndërtesave në shtëpinë tuaj! Ne gjithashtu ofrojmë dhe këtë shërbim. Shërbimet shtesë që kryejmë përveç shpërndarjes së produkteve tona janë instalimi dhe përgatitja e pjesëve të shtëpisë ose ndërtesës ku ato duhet të vendosen, pjesë e shërbimeve që ofrojmë janë si më poshtë
• Punime ndërtimi
• Zdrukthuari
• Instalim elektrik
• Gips dhe shërbime të tjera për lyerje.

Mision dhe Vizion
• Mundësojmë prodhime dhe shërbime me cilësi të lartë në Republikën e Maqedonisë.
• Të kemi bashkëpunim të përkryer me klientët, partnerët dhe bashkëpunëtorët tanë.
• Të jemi kompani për shembull në treg në lidhje me mbrojtjen e mjedisit hapësinor.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj