Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Stip
 • Tetovë
 • Kërçovë
 • Ohër
 • Prilep
 • Shën Nikollë
 • Vinicë
 • Makedonski Brod
 • Manastir
 • Dellçevë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - qumështi
 • Furra buke
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Pastiçeri
 • Byrektore
 • Ëmbëlsira - Prodhim
 • Torta Dhe Zbukurime Për Torta - Prodhim Dhe Tregëti
 • Petulla - Prodhim Dhe Porosi
 • Restorante - Piceri
 • Furra
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Dasma - Ushqim Dhe Pije
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ketering
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - qumështi

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingTransport publikPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Krin


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00 • D nga 00:00 deri më 00:00

Pasta, ëmbëlsira, pasta të imëta, pire nga geshtenja, grur i ëmbël, pite, kifle, pogaça, produkte te kripura...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300

Midpoint


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Niki Boss


 • Adresa: f.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelivan


 • Adresa: Metodija Andonov Çento p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia


 • Adresa: Ljubotenska 95
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirena


 • Adresa: Iliria 78
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambrozija


 • Adresa: Marshal Tito 2
 • Vendi: Shën Nikollë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antonio


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 69
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 05:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avramski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajadera


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 9-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Luks


 • Adresa: Bell Kamen p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Luks


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 10
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Luks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballkan lux


 • Adresa: VMRO (Marshall Tito) p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bejker


 • Adresa: Goce Dellçev 52
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7618 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bejker 2


 • Adresa: Pançe Peshev 23
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bejkeri Haus Hendmeid


 • Adresa: Dimitar Vllahov 4
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bereket bakery


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 84
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biser


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobi


 • Adresa: Proleterska 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 03:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bon apetit


 • Adresa: Nikolla Karev 1/1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7571 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 05:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Тесла се соочува со посериозен проблем: постојано растечка залиха на непродадени возила, особено евидентна во Остин, Тексас. Ова ...
сите 22 | | | веќе видена

И во првите пет месеци годинава, како и претходно, најпопуларно осигурување останува да биде приватното здравствено осигурување, а најголемо добролно ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути “Ден на одржливи бизниси” е настанот кој се одржа во хотелот Хилтон во Скопје во организација на Стопанската комора на Северо-Западна ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj