Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Restorante - kineze
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - kineze

Shin hai (Xvezden Okean)


 • Adresa: Lublanska, City Moll 4 kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tripod King


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 64
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sushico


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

More mania sushi


 • Adresa: bul.VMRO (Marksi dhe Engelsi) 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shin hai (Xvezden Okean)


 • Adresa: Lermontova 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peking garden/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shin hai (Xvezden Okean)


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tao huan


 • Adresa: Metodija Andonov Çento (Anton Popov) 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Итно е потребно менување на стратегијата за поддршка на земјоделството, оти сите показатели одат во правец на фактот дека милионските субвенции што ги дава ...
сите 35 | | | веќе видена

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 26 | | | веќе видена

Во пресрет на Велигденските и првомајски празници , СН Финансии со најдобрата понуда за сите кои сакаат во пресрет на неработните денови да ги дочекаат ...
сите 24 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj