Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Punësim jashtë vendit - agjenci për ndërmjetësim
 • Punësim - agjenci për ndërmjetësim
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Agjenci turistike
 • Agjenci studentore
 • Aeroplan - Bileta
Повеќе филтриПомалку филтри

Punësim jashtë vendit - agjenci për ndërmjetësim по градови

Dellçevë Dibër Kumanovë Manastir Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Punësim jashtë vendit - agjenci për ndërmjetësim

German Traum


 • Adresa: 19 Nëntori 15
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

44 Energy and Staff/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amerikvest vrabotuvanje


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 1-2/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ar-Jobs


 • Adresa: 11 Nëntori 32
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ESI Shërbimet e Personelit


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 62-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eviva


 • Adresa: Kej Marshall Tito 37
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eviva


 • Adresa: Kej 13 Nëntori, QTQ p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kontekst Punësim


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 28/16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kouzon


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 58
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedo HRM


 • Adresa: Prolet 14/2-17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majomi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Narom Travel


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 22/2 mezanin
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Priority Employment Solutions


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 28 lam.1 lok.17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SD Servise


 • Adresa: Atanasie Illiq 34
 • Vendi: Dibër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veneras


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 30 
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veneras


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 54
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veneras


 • Adresa: bul.Maqedonia 162
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viking Travel


 • Adresa: bul.Illinden 43/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viking travel


 • Adresa: Dimitar Ilievski Murato (Boris Kidriç) 10/9
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 11:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„ВМРО-ДПМНЕ успеа за еден месец на власт да сруши стабилни економски политики коишто Социјалдемократскиот сојуз макотрпно ги градеше изминатите седум години во ...
сите 160 | | | веќе видена

Шансите Доналд Трамп да ги премести периката, стаповите за голф и Меланија назад во Белата куќа скокнаа во последните десет дена (по првата дебата со ...
сите 67 | | | веќе видена

Директорот на дирекцијата за технолошки индустриски развојни зони (ТИРЗ), Гоце Димовски, денеска оствари официјална посета на фабриката „Џонсон Мети“ во ...
сите 12 | | | веќе видена

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 45 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj