Praveko


  • Adresa: Sollunska 4
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈7541 км
  • Lokacioni: спроти Северов

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710320328_84.png?t=true&w=300&h=300


PRAVEKO është firmë, që ka mbi 20 vjet që merret me shërbime të kontabilitetit. Ne jemi një ekip i përkushtuar ekspertësh kontabël, që ndihmojmë individët dhe bizneset të arrijnë qëllimet e tyre financiare me lehtësi dhe besim. Ne ofrojmë shërbime të sakta dhe në kohë të raportimit financiar për klientët dhe ruajmë përputhjen me standardet dhe rregulloret e kontabilitetit. Ne monitorojmë në mënyrë aktive përparimet teknologjike për të përmirësuar efikasitetin dhe efektivitetin në ofrimin e shërbimeve. Ne jemi një kompani me përgjegjësi shoqërore dhe kontribuojmë në komunitet përmes vullnetarizmit, mentorimit ose nismave bamirëse.

Ne kemi përgatitur me sukses mbi 1000 fatura përfundimtare për mbi 50 klientë.

Shërbimet tona:

- Shërbime të kontabilitetit dhe llogaritje të listës së pagave
- Këshilla tatimore, llogaritje dhe raporte
- Shërbime në fushën e Kontabilitetit të Menaxhimit
- Konsulencë biznesi, këshilla në zbatimin e sistemeve të biznesit
- Përgatitje e pasqyrave financiare të përpiluara
- Kryerje e punëve operative në FSSHM, DAP dhe APRMV
- Trajnime për punonjësit tuaj në fushën e legjislacionit tatimor, kontabilitetit dhe financave, në shtëpi apo në ambientet tona
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj