Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Petrol filling stations (gas stations)
 • Liquid gas - retail & distribution
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Petrol filling stations (gas stations) in Ohrid

Black River (Crna reka )


 • Address : Zheleznichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko petrol


 • Address : s.Mesheishta
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lukoil


 • Address : 7-mi Noemvri 286
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol-Ohrid


 • Address : 7-mi Noemvri 284-v
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol-Ohrid


 • Address : bul.Turistichka 2-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7515 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol-Podmolje


 • Address : s.Podmolje
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7507 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol-Velgosti


 • Address : 15-ti Korpus 154
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Okta - Mobilpetrol


 • Address : Zheleznichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Okta - Mobipetrol


 • Address : bul.Turistichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7512 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Okta - Pucko Petrol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petrol


 • Address : nas.Chekoshtina b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel