Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Konferenca - Organizim
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Konferenca - Pajisje - Huazim
 • Qendra Edukimi
 • Përkthyes Për Mediume
 • Zërim - Huazim Të Pajisjeve
 • Ngjarje - Organizim
 • Konsallting
 • Trajnime
 • Ueb Dizajn
 • Prozhektorë
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
Повеќе филтриПомалку филтри

Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë по градови

Gjevgjeli Koçanë Manastir Ohër Shkup Strugë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë

Shqip, Maqedonisht - Vaska Galeva Miteva


 • Adresa: Fevruarski pohod 48/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip, Мaqedonas,Anglisht - Luljeta Ademi


 • Adresa: bul.Kërste Misirkov 15/19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip-Besa Grazhdani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip-Dalibor Sandev


 • Adresa: Anastas Mitrev 24-2/24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllovenisht, Çekisht, Sërbisht, Kroatisht - Darko Pollatski


 • Adresa: Isaija Mazhovski 44-2/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllovenisht-Llape Alenka


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 40/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Translation korner


 • Adresa: Nikolla Teslla 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velviem Komunikacion


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 25-1/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vorteks


 • Adresa: Vasko Karangelleski 19 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vorteks art


 • Adresa: Mirosllav Kërlezha (Gjuro Gjakoviq) 39/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çekisht-Blagorodna Petkovska


 • Adresa: Kiro Kërsteski Pllatnik 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Angellovski Vllado


 • Adresa: Risto Janev 33
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Dimitar Ilievski


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Ivan Millutinoviq) 21/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Hristina Micevska


 • Adresa: Ruzha Dellçeva 13/12
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht-Emilija Krstevska


 • Adresa: Gjorgji Sugare 26
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dragana Misirlievska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Houp


 • Adresa: Pitu Guli 63-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro lingva Eterniti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllovenisht,Çekisht, Sërbisht, Kroatisht - Darko Jan Spasov


 • Adresa: Pirinska 23
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија лани потрошила фрапантни 4,02 милиони долари за увоз на кромид, лук и праз, што претставува зголемување од 90 отсто во однос на 2022 година, ...
сите 39 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Без разлика дали сакаат само да уживаат или сакаат да профитираат од издавање, се повеќе граѓани на Србија купуваат недвижен имот во соседните земји кои ...
сите 12 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 71 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj