Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

 • Прикажана е дејноста Optika (242)
 • Vetëm në Prilep

Optika në Prilep

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Vizia


 • Adresa: 11 Tetori p.n.zg.Tehnika lok.4
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 17:00

Рамки за очила, Преглед на очен вид, Мерење на очен притисок, Одредување на диоптрија, Одредување на диоптрија на контактните леќи, Поправка на очила

Kategoritë:

optika

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698141149_34.png?t=true&w=300&h=300

Fokus


 • Adresa: Borka Talleski 57
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Саб 13-17ч

Kategoritë:

optika

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Getaldus


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 60
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

optika

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marija


 • Adresa: Kej 9 Shtatori 70-b
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

Kategoritë:

optika

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Optil


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 10/2
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

optika

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ri-lens


 • Adresa: Kiro Kërsteski Pllatnik p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км

Kategoritë:

optika

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tea


 • Adresa: Jane Sandanski 36
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

optika

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Земјоделците од струмичките села денес повторно одржаа протест поради ниските откупни цени. Овојпат протестот беше во центарот на Струмица. „Државата не води ...
сите 52 | | | веќе видена

Романија ги покачи најниските плати за 10 проценти. Романскиот премиер Марсел Чолаку најави зголемување во две транши – од 1 јуни и од 1 септември, пренесува ...
сите 5 | | | веќе видена

Американската и британската берза денеска се затворени поради неработни денови, а на пазарите истовремено е забележан пораст на цените на нафтата, златото и ...
сите 40 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj