NB Company

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Vidoe Smilevski Bato 111
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7468 км
  • Lokacioni: do Luk Oil

  • Telefon 2: 070 371305
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655458282_6.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Portofoli ynë numëron të gjitha llojet e ndërtesave, siç janë kullat, hotelet, banesat, sallat industriale, restorantet etj. Përvoja jonë solide në një gamë të gjerë të llojeve të ndërtimeve vazhdimisht përmirësohet me sfida të reja dhe me vizita të rregullta në një numër konferencash dhe seminaresh. Qëllimi ynë është që të bëjmë struktura që do të jenë rezistente ndaj të gjitha ngarkesave, të tilla si ngarkesat horizontale dhe vertikale, për t'i ndërtuar ato më efikase me shpejtësi maksimale dhe në një buxhet të planifikuar.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj