MedikaS

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Центар - во близина на Рамстор и НЛБ Банка

  • Telefon 2: 072 205086
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550220214_17.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Informacion për poliklinikën
OPM Poliklinika MedikaS gjendet në qendër të qytetit dhe ka një organizim të duhur dhe pajisje teknike për të kryer shërbimet nga specialitetet e mëposhtme:
• Mjekësi e punës
• Oftalmologji
• Otorinolaringologji
• Neuropsikiatri (diagnostikim EEG)
• Mjekësia për sëmundje të brendshme ( EKG diagnostikim, Stres test koronar, EKG sipas Holter, Holter për tension gjaku)
• Alergologji
• Laboratori biokimike
• Rishikime sistematike

Punojmë me ekipe të specializuara me personel mjekësor të duhur me përvojë dhe dije për kryerje me sukses dhe cilësi të të gjithë shërbimeve të duhura mjekësore për klientët tanë. Qëllimi ynë është t'i plotësojmë kërkesat e klientëve tanë dhe të ofrojmë cilësi dhe një mbrojtje mjekësore të duhur. Për më shumë informacion, pyetje ose për të caktuar një takim, telefononi në 02 3246006 ose 072 205086.


më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj