Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Медицински туризам
 • Ordinanca stomatologjike (dentistë)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Медицински туризам

CIAR


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 17/1-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dental Ker


 • Adresa: Nikola Rusinski 3-b lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turizmi Dentar i Maqedonisë


 • Adresa: Pandil Shishkov 4
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мита хелт груп


 • Adresa: Majka Tereza 60 llok.7
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 47 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 107 | | | веќе видена

Доколку патувате во странство деловно или поради задоволство, вреди однапред да ги планирате местата, па дури и земјите доколку се наоѓаат на вашата патна мапа ...
сите 34 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj