Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Materiale stomatologjike - pajisje
 • Mjekësi - materiale mjekësore për konsum
 • Veledrogeri
 • Mjekësi - aparate dhe pajisje
 • Ordinanca stomatologjike (dentistë)
Повеќе филтриПомалку филтри

Materiale stomatologjike - pajisje по градови

Gostivar Kavadar Kërçovë Manastir Prilep Radovis Shkup Strugë Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Materiale stomatologjike - pajisje

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesëQasëse për persona të hendikepuar

Promedika


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Promedika është partner ekskluziv shumëvjeçar i kompanive më të famshe multinacionale nga lëmia e farmacisë, mjeksisë dhe stomatologjisë. Promedika është e përkushtuar tek pacientët dhe jep përkrahje të forte në zhvillimin e klientëve të vet përmes pjesmarrjes nëpër kongrese, simpoziume, puntori dhe panaireve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1432301725_76.jpg?t=true&w=300&h=300

Classic Medical Shop/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andonov Dent


 • Adresa: Koce Metalec 7-1/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B i B Dental-M


 • Adresa: Fronti Popullor, QT Beverli Hills 19-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Borden LTD


 • Adresa: Skupi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta-K


 • Adresa: Vasil Gjorgov 32/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dent Faktor


 • Adresa: Mehmed Mehmedi 1-7/1
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dental EM/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dental Shop


 • Adresa: Mlladinska 277
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7619 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dentall Medika


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 12-2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dentomed-m


 • Adresa: Bojmija 2/2, fahu p.182
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Don-Ti Medikal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gudamed


 • Adresa: Gjorgji Pullevski 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ital implant


 • Adresa: Ilija Aleksov 106
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7593 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Madenta


 • Adresa: Mosha Pijade 7-а
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7574 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak Medika


 • Adresa: Dame Gruev 5/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medicina


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika Le-Ma


 • Adresa: Venjamin Maçukovski 34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medimak


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 59
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mediteh


 • Adresa: Trajko Tarcan 9/23
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naturalija


 • Adresa: bul.Illinden 43/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 133 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj