Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Massage salons
 • Therapeutic massage
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Beauty salons
 • Fitness centres, health clubs & gyms
 • Physical Therapy
 • Manicure & Pedicure
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Massage salons in Bitola

Beauty place


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 62
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fiziorelaks


 • Address : Pavel Shatev (Jadranska) b.b.lok.14
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Holistika zlatni race


 • Address : Ignjat Atanasovski 25/10
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manus


 • Address : Marks i Engels 5
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Phiziomedica


 • Address : Solunska 286-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7556 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velnes


 • Address : Sever i Jug 19
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 19:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viola Beauty Center


 • Address : Car Samoil 75
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel