Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Stip
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Strugë
 • Veles
 • Radovis
 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Masazh - sallone
 • Ordinanca për terapi fizikale
 • Masazh terapeutik
 • Kozmetikë - sallone
 • Sallone bukurie
 • Manikyr Dhe Pedikyr
 • Sallone Ondulimi
 • Rehabilitim - Qendra
 • Ordinanca Shëndetsore - Private
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Mjekësia Alternative
 • Fitnes - Qendra
 • Spa Qendra
 • Grimerë
 • Akupunkturë
 • Solariume
 • Sauna
 • Ordinanca Ortopedike
 • Tomografi Kompjuterike
 • Ordinanca Kardiologjike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Masazhe

Bejbi spa Dion


 • Adresa: Gjorзe Petrov 10
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bliss Beauty Center & Spa


 • Adresa: Ilindenska 208
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spinal Sport Clinic/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bestressless Com/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pleksus duo


 • Adresa: Jane Sandanski 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Ismail Rexhepi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizart


 • Adresa: rr.180 23
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daniella Beauty


 • Adresa: rr.160 3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizioterapevt ZdravjeKategoritë:

masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miljana ÇoçoroskaKategoritë:

masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tair Ali/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Wellness center d-r Albena


 • Adresa: rr.2, f.Bardhovcë 55
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Vaska


 • Adresa: Aleksandar Martullkov 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlas Centar


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 155
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Back in motion/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Alternativa


 • Adresa: Isaija Mazhovski 44 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 14:00 deri më 19:00

Studio Alternative është një studio masazh, terapi manual dhe edukim. Një studio që ju ofron një alternativë dhe një mënyrë alternative për të ndihmuar.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1423146330_16.jpg?t=true&w=300&h=300

Mafina


 • Adresa: Vojvoda Vasil Çakallarov 44
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Halo beauty


 • Adresa: Klenoec 67/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Ma nga 16:00 deri më 20:00 • Mr - Pr nga 12:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meridian medikal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intermed ART


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 84
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Испораките на паметни телефони на Apple во Кина паднаа за 19% во првиот квартал од годината, што е најлоша изведба од 2020 година, ...
сите 11 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Нашите претставници на Европскиот квиз на парите, учениците Кирил Китевски и Кристијан Лазароски, кои го освоија третото место на ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj