Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Manikyr dhe pedikyr
 • Kozmetikë - sallone
 • Sallone bukurie
 • Masazh - sallone
 • Sallone ondulimi
 • Grimerë
 • Solariume
 • Kozmetikë
 • Spa Qendra
 • Masazh Terapeutik
 • Tatuim
 • Sauna
 • Kurse Për Parukeri Dhe Kozmetikë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Manikyr dhe pedikyr në Shkup

Sena Bea


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 64-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sensi


 • Adresa: Ankarska 29-a/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Senzitiv


 • Adresa: Trifun Haxhi Janev 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shmizla


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153-b/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silhouette


 • Adresa: Vasil Gllavinov 7-b kati 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 10:30 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sorele Mediçi


 • Adresa: Dame Gruev 7-8/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spa Centre Nikole/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spectra Nail Bar


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 81/1 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00 • Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Felix


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 22 llok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Figurela


 • Adresa: Orce Nikollov 68
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Fitore


 • Adresa: Arhiepiskop Dositej (Pavlle Illiq) 15-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Infinito


 • Adresa: Hristo Smirnenski 37-1/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Paris/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Sense


 • Adresa: Ivan Kozarov 45/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio segreto


 • Adresa: Fronti Popullor 27-2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trend as/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trivia nails


 • Adresa: Tasino çeshmiçe 23
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ultra Look


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vesna Visaz


 • Adresa: Vlladimir Polezhinovski (Ivan Millutinoviq) 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 13:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoka bodi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 4 минути Домаќинствата со навиките за штедење, но и со потребата од позајмици, имаат поголем придонес за растот и на депозитите и на ...
сите 53 | | | веќе видена

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 138 | | | веќе видена

Амбициозни планови и стратегии, но и исто толку предизвици. Идната министерка за енергетика Сања Божиновска ќе се обиде да го постигне она во што ниедна ...
сите 22 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 79 | | | веќе видена

Компјутерџиите упорано го држат врвот на листата највисоки ТОП ПЕТ најплатени професии во Македонија. Нивните плати уште малку и ќе заокружат просечни 100 ...
| | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj