Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Shkup
 • Tetovë
 • Veles
 • Prilep
 • Ohër
 • Krushevë
 • Stip
 • Kërçovë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Manastire
 • Kisha ortodokse
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Manastire

Sv.Naum Ohridski Çudotvorec (Çobanovi)


 • Adresa: Kodra e Diellit
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7461 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Atanasij


 • Adresa: Tetovsko Kalle
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 13:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Gjorgji


 • Adresa: f.Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën AtanasijKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Jovan BigorskiKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Gjorgji


 • Adresa: f.Neproshten
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Car Konstantin i Ellena


 • Adresa: f.Vratnica
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Gjorgji FitoreprurësiKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën ArangjellKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uspenie na Presveta BogorodicaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nikola ShishevskiKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën NikollaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Naum Ohridski Cudotvorec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Preçista BogorodicaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Jovan Krstitell, Kapishtec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Trifun


 • Adresa: f.Sonjë e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Preçista


 • Adresa: f.Manastirsko Dollneneci
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7500 км

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Dimitrija (Markov Manastir)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën GjorgjijaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveti Stefan


 • Adresa: bul.Turistiçka, Shen Stefani
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7516 км

Kategoritë:

hotele, manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) и Централната банка на Франција , гувернерката Анита Ангеловска-Бежоска учествуваше ...
сите 6 | | | веќе видена

Добивката на Македонската берза за хартии од вредност лани е 6 пати помала во споредба со 2022 година. Добивката на берзата е двапати пониска од годишната ...
сите 20 | | | веќе видена

Владата на Србија донесе одлука за усогласување на акцизите со годишниот индекс на потрошувачки цени во 2023 година, објавиjа медиумите од соседството ...
сите 25 | | | веќе видена

Познат хрватски трговски ланец е прогласен за виновен и казнет поради продажба на храна штетна по здравјето на луѓето. Во овонеделната пресуда во која се вели ...
| | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj