Maj Xhim


  • Adresa: Kej Marshall Tito 37 lok.41
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7567 км
Kategoritë:

fitnes - qendra


  • Telefon 2: 070 210219
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00
    Sh nga 12:00 deri më 22:00
    D nga 16:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 144 | | | веќе видена

Откако минатата недела беа именувани нови членови на Надзорниот одбор и на Одборот за ревизија на Стопанска банка Скопје, денеска се одредени и нивните годишни ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 22 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj