Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Prilep
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lule - prodhim
 • Fidanishte
 • Lule dhe lulishte
 • Fidane - tregti
 • Hortikulturë - pajisje dhe shërbime
 • Kopshte - Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lule - prodhim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Horti gardens


 • Adresa: Crveni bregovi p.n.
 • Vendi: Mavrovë

Расадник за одгледување цвеќиња и уредување на зелени површини

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712217266_46.png?t=true&w=300&h=300

Bo-bo


 • Adresa: Bllagoja Toska 49/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mamut komerc


 • Adresa: f.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro cvet


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brkom


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisл 9-4/5
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvekjinata od Ole


 • Adresa: Pirinska 10-a
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvetni Dvorovi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Florakom


 • Adresa: bul.Illinden p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Florist/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Ekspert


 • Adresa: Rruga Magjistrale Koçanë-Vinicë
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7572 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

lule - prodhim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Flora tim


 • Adresa: Korpusi i 15-të 40
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Milevi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradina cvet


 • Adresa: f.Vlladevcë 124
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7610 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

lule - prodhim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grande Flora


 • Adresa: rr.1, f.Petrovec 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7515 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grin Garden Centar


 • Adresa: 8 Shatori (Vlladimir Nazor) 14
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Horti gardens


 • Adresa: Vatashka 23
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Horti-ekspert Micevski


 • Adresa: f.Bansko 12-a
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7628 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapsarovi


 • Adresa: Kuzman Shapkarev 10
 • Vendi: Gjevgjeli

Kategoritë:

lule - prodhim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kitka IZ


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7507 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kopsht botanik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plantonija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 13 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj