Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agricultural farms
 • Livestock breeders
 • Meat & meat products
 • Poultry - retail & wholesale
 • Butchers
 • Feedmills
 • Slaughteries (Meat Processing)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Livestock in Veles

Agri pig farm


 • Address : s.Chichevo Gradsko
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7559 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria Klanica


 • Address : nas.Babuna b.b., p.fah 160
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7544 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio Farm Golik


 • Address : Mirko Grkov 4
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Da-Na Pigs Farm


 • Address : D-r Panche Vaskov 6
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma Jovancevi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feeko Prom


 • Address : Bajram Hasanovikj, Gorno Orizari 7-a
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luna prom vel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Margo Bran


 • Address : Dimitar Andonov Papradishki 143
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medi


 • Address : Rashtanski pat b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pam-Eks


 • Address : Gjorgji Shoptrajanov 36
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Recani


 • Address : Panche Vaskov 8
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirmes TD


 • Address : s.Bashino selo
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7538 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Agro


 • Address : Novo Selo b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vi Al


 • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito), Chashka 42
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zipe Toni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Повеќе од 5.000 граѓани од Македонија, Србија и од Албанија се изјасниле дека сакаат да работат во една од трите земји на Отворен Балкан преку системот за ...
сите 45 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 106 | | | веќе видена

Најосновниот придизвик, но и најзначаен аспект на успешното функционирање на еден бизнис е наплатата на фактури. Во денешно време, кога бизнисите се соочуваат ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel