Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Sveti Nikole
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Livestock breeders
 • Agricultural farms
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Livestock in Sveti Nikole

Agria Ovcepolka-Fodder factory (Agria ovcepolka-fabrika za stocna hrana)


 • Address : Industriski pat, Ovche Pole b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7551 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Categories:

feedmills

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Dani komerc


 • Address : Marshal Tito 21
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7543 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro hionija


 • Address : 11-ta Makedonska Brigada 17
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7541 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beton Stone


 • Address : Janko Gligorov 2-a
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzengis Pole


 • Address : s.Mustafino b.b.
 • Place: Sveti Nikole

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma Ivanovski


 • Address : s.Mustafino
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IZ Marina Danevska


 • Address : Makedonska 81
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izgrev Pav


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7544 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perish 1990


 • Address : Malinski pat b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7540 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seko mel


 • Address : Nemanichni pat b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Agro


 • Address : s.Amzabegovo
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 11 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 26 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 47 | | | веќе видена

Повеќе од 90% од вкупната стоковна размена на земјава во 2022 година е реализирана од компании кои истовремено увезуваат и извезуваат, покажуваат дефинитивните ...
сите 11 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel