Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agricultural farms
 • Livestock breeders
 • Feedmills
 • Animal feed - additives & premixes
 • Eggs - manufacturers & farms
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Livestock in Skopje

Agro zvon milk


 • Address : Makedonska Prerodba 31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alkom-95


 • Address : ul.8, nas.Ilinden 106
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dacko i Cacko


 • Address : ul.12, s.Bardovci 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekofarm-Shishevo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurogen


 • Address : ul.15, s.Jurumleri 15-g
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma Orman


 • Address : ul.2 s.Orman 44
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7490 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GFA-Global Fit Aditives (GFA-Global fit aditivs)


 • Address : Ivan Cankar 125-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalkus Farma


 • Address : ul.9, nas.Ilinden br.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mini farma za kozi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peregrin Vitegg/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prom-Ing


 • Address : bul.Jane Sandanski 113-a/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skopsko Pole


 • Address : ul.1, s.Rzhanichino, Petrovec 125, p.fah 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7517 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zivinarska farma Sest braka


 • Address : ul.1, s.Batinci 223
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7506 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Германската уредувачка мрежа (РНД) објави извештај на новинарот Торстен Фукс, кој зборуваше за животот во Хрватска како „најмладата членка на Европската унија ...
сите 18 | | | веќе видена

Лани се регистрирани 32.971 трансакција за продажба и закуп на недвижнини. Од нив 23.545 се за купопродажби на недвижности и 9.426 закупи на недвижен имот. Ова ...
сите 18 | | | веќе видена

Во текот на оваа година во Србија на странци се издадени вкупно 13.464 работни дозволи. Лични работни дозволи добиле 321 лице, од кои 12 такви дозволи ...
сите 8 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 123 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel