Legal akaunt 2015

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 29-2/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7498 км
  • Lokacioni: Т.Ц Буњаковец , прв кат.

  • Telefon 2: 070 317264
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1489145674_29.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Byroja e kontabilitetit “Legal Akaunt 2015 SHPKNJ” është themeluar më 14.17.2015 dhe është në pronësi private. Duke pasur parasysh se jemi një firmë relativisht e re, me staf të ri dhe ambicioz që në kohë, me përgjegjësi dhe saktë i përmbush të gjithë detyrat e përditshme, në bashkëpunim me kontabilist të autorizuar me licencë, që ja përcjellin njohuritë dhe përvojën e tyre shumëvjeçare kolegëve të rinj, nuk kemi asnjë problem në ofertën e shërbimeve tona të cilat janë:
-Punë financiare
-Punë materiale
-Punë me deviza
-Përgatisim llogari vjetore dhe raporte financiare
-Llogaritje të rrogave
-Llogaritje të tatimeve
-Paraqitje dhe çregjistrim nga puna
-Këshilla ekonomike/juridike
-Konsultime tatimesh
-Regjistrim firmash
-Regjistrim/çregjistrim të taksapaguesit
-Përgatitje e formularëve vjetor tatimor
-Përgatitje e librave tregtarë dhe PLT
-Përgatitje të dokumenteve për import/eksport
Byroja e kontabilitetit “Legal Akaunt 2015 SHPKNJ” në radhët e saja ka dhe agjent të regjistruar, i cili është përgjegjës të kryejë regjistrim të firmave në Regjistrin Qendror të Maqedonisë
Ne e dimë se vetëm me punë të palodhshme, edukim të vazhdueshëm dhe pasurim të njohurive, arrihet tek suksesi i dëshiruar.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj