Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Prilep
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratore diagnostike
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Poliklinika
 • Vizitë shtëpiake
 • Laboratori Mikrobiologjike
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Ordinanca Pediatrike
 • Gjenetikë
 • Ordinanca Internistike
 • Spitale
 • Mjekësia E Punës
 • Rentgen - Inçizim
 • Laboratore
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Sterilitet Dhe Fertilitet - Shërim
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
 • Qendra Diagnostike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Laboratore diagnostike

Citolab


 • Adresa: Pionerska 29/5
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Medica


 • Adresa: bul.Illinden 107 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daron


 • Adresa: bul.Turistiçka 73
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00 • D nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijagnostika-Farmahem


 • Adresa: Boris Sarafov (4 Korriku) 2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijagnostika-Farmahem


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 65
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Kosturski


 • Adresa: Cane Vasillev 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Organxhiski


 • Adresa: Goce Dellçev 85-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr.Llozhankovski


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 10-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eli-Medika


 • Adresa: Gjuro Gjakoviq p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eli-Medika


 • Adresa: Bllazhe Koneski 10
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7592 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Family Medical Center


 • Adresa: rr.5, f.Semenisht 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7489 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genlight/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gm Lab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Histolab


 • Adresa: rr.1738 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Indus Medika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intergin


 • Adresa: Indira Gandi (Shuto Orizari) 56
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karnatore klinike -Laboratori


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kirurgjia-Laboratori


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La vita


 • Adresa: Kitka 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medi Sens


 • Adresa: bul.V.S.Bato 85-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 65 | | | веќе видена

Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
сите 4 | | | веќе видена

Kaко што пресметаа германските статистичари, Хрватска е поскапа за туристи од нејзините главни јужноевропски конкуренти Турција, Грција, Португалија и Шпанија. ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj