Klinika Dentale D-r Margita Smileva

Wi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Ganço Haxhipanzov 18
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7498 км
  • Lokacioni: lagja Vodno

  • Telefon 2: 070 579834
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574171266_92.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Klinika Dentare Dr. Margita Smileva është një nga klinikat stomatologjike lidere në Maqedoni dhe në rajon.

Disponon me pesë karrige dentare, një sallë kirurgjikale dhe mikroskopike, kabinet modern dixhital radiologjie dhe pajisje moderne, gjë që na bën lider në këtë fushë.

Sot në ordinancë punon një ekip prej rreth 20 personash dhe praktikohen të gjitha aktivitetet stomatologjike, duke përfshirë ortodoncinë, protezën, kirurgjinë orale dhe implantologjinë, kirurgjinë parodontale, endodoncinë dhe mbushjet, si dhe stomatologjinë e fëmijëve. Ne ekzistojmë më shumë se 15 vjet.

Aktivitetet kryesore:

• Ortodonci
• Protetikë
• Implantologji
• Endodonci dmth trajtim mikroskopik i dhëmbëve
• Paradontologji dhe kirurgji parodontale
• Radiografia dixhitale

Caktoni një kontroll në numrat 02 3178 650 dhe 070 579 834, ose na vizitoni në rrugën Ganço Haxhipanzov nr. 18 në Shkup.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj