Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kinema dhe kinosalla
 • Qendra kulturore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kinema dhe kinosalla

Kino sens


 • Adresa: Rruga e Shkupit, Palma Moll 8 kati 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cineplexx


 • Adresa: Lublanska, City Moll 4 kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:30 deri më 23:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtëpia e ARM-së/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinemaja e Qytetit-Milenium


 • Adresa: QTQ kati 2 sek.8 lok.49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frosina


 • Adresa: Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinosens 7D


 • Adresa: bul.Koço Racin p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra kulturore Grigor Prliçev


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rudar


 • Adresa: Cvetko Tonev, Shtëpia e kulturës p.n.
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

3D Kino


 • Adresa: Marshal Tito 60
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kultura


 • Adresa: Marshal Tito 19
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinoverzum


 • Adresa: Hristo Tatarзev (Sava Kovaзeviq) 44
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinoverzum


 • Adresa: Suitlak 1-b
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinoverzum


 • Adresa: Marshal Tito 77
 • Vendi: Shën Nikollë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinoverzum


 • Adresa: Alekso Demnievski 11
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 53 | | | веќе видена

Годинава се планира производство на тутун од 26.000 тони колку што беа планирани и лани. До крaјот на март тутунарите за овие планираните количини склучија ...
сите 6 | | | веќе видена

Итно е потребно менување на стратегијата за поддршка на земјоделството, оти сите показатели одат во правец на фактот дека милионските субвенции што ги дава ...
сите 95 | | | веќе видена

Имаат ли причина за задоволство акционерите на скопската фабрика за чоколади „Европа“. Стигна одлуката на раководството што тие ја очекуваа и за која ќе треба ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj