Пребарувањето е оптимизирано за Krushevë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Kazanxhi по градови

Krushevë Manastir Shën Nikollë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kazanxhi

Panda 03


 • Adresa: Ilindenska 29
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7527 км
 • Orari i punës: Ha , Enj nga 08:00 deri më 16:30 • Ma , Mr , Pr - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kazan JosifKategoritë:

kazanxhi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mencov Ilija


 • Adresa: Velko Vllahoviq 152
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7542 км

Kategoritë:

kazanxhi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mendjovi


 • Adresa: Velko Vllahoviq 132
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

Kategoritë:

kazanxhi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mençov Ilija


 • Adresa: Filipi i Dyte 91
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 14:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kazanxhi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 38 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 64 | | | веќе видена

Индексот на цените на становите за Република Србија во првиот квартал од 2024 година изнесува 160,49, што претставува пораст на цените на становите од 4,74 ...
сите 23 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 6 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 15 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj