Karovska Academy

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

  • Address : Sv.Kirili i Metodij (M.H.Jasmin) 36-b/6-2/10
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7499 км
  • Location: спроти трговски рамстор центар

  • Telephone 2: +389 2 3111266
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00
    Sat from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1689664405_2.jpg?t=true&w=300&h=300


АКАДЕМИЈА ЗА СЛУЖБЕНИК ВО СМЕТКОВОДСТВО

Придобивки:

• Како службеник во сметководството би биле дел од мрежата на големи професионалци
• Би имале можност за работа кај сите правни субјекти
• Ќе бидете доживотен ученик
• Ќе имате професија која е почитувана и позната по својот интегритет и етика
• Сертификат поддржан од Министерство за образование и Центар за образование на возрасни
• Работа на реални проекти
• Менторски пристап за кариерна подготовка и можности за вработување
• Сметководствен програм и програмска поддршка за оние кои во иднина ќе го користат МyGPM, бесплатно во првите шест месеци

Aкадемијата се трае 18 недели, 150 часа – 26 часа теоретска настава + 124 часа практична настава.

Закажи информативна онлајн средба!

📞 Контакт: 078/332-645 office@karovska.mk
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel