Karanfilovski procenka

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Kategoritë:

vlerësues


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550741475_67.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Каранфиловски проценка
BËJMË VLERËSIME TË:

- Shtëpi banimi
- Godina banimi
- Godina zyrtare
- Hapësira zyrtare
- Ndërtesa administrative
- Shtëpi Pushimi
- Tokë ndërtimtarie dhe bujqësore

MJETE TRANSPORTI

- Automjete motorike rrugore
- Automjete motorike mallrash
- Autobusë
- Traktorë
- Motoçikleta
- Automjete pune
- Automjete rimorkiuese

PASURIE E LËVIZSHME
Vlerësim i vlerës së tregut të pasurisë kryhet si bazë e:

- Kalim i të drejtës për pronësi (shitblerje)
- Përcaktim i vlerës së kapitalit në rastin kur vjen në ndryshim të vlerës dhe strukturës së kapitalit.
- Procedura falimentimi dhe likuidimi.
- Financim dhe marrje të kreditit hipotekar
- Kërkesë kompensimi
- Procedurë për ekspropriacion
- Konsulentë investimesh

Kompania ofron vlerësime të shpejta, efikase, reale, në përputhje me metodologjitë ekzistuese për vlerësim sipas fushave.

Të njëjtat i kryejnë në mënyrë të pavarur, të paanshme, pa ndikim nga anët e përfshira.
Vlerësues i autorizuar me sukses bashkëpunon me Banka, shoqëri financiare, Kompani, Përmbarues, Avokatë, Noterë, etj
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj