In Time MK BPS

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.36, Zona industriale Ilinden 2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7509 км

  • Telefon 2: 02 3132222
  • Faksi: 02 2556000
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1543827211_07.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

In Time MK BPS si shërbimi i vetëm i autorizuar për UPS në Maqedoni kryen shërbime ndërkombëtare ndërlidhëse. Me ndihmën e 316 fluturimeve çarter, dhe 266 avionë të tjetër, në pronësi nga UPS. Dërgesat tuaja personale dhe zyrtare-letra, mostrat, katalogë, pjesë këmbimi, aparate, pajisje, libra, objekte arti - dorëzohen tek konsumatorët në mbi 200 vende dhe territore në botë.

In Time MK BPS është navigatori juaj për çlirimin e dërgesave nga e gjithë bota. Ndërthurja efikase e shërbimeve tona të transportit dhe shpeditimit, ju siguron një harmoni të përsosur me rregulloret doganore dhe shpërndarjen në kohë të dërgesave tuaja. Falë përvojës së gjatë shumëvjeçare, mbulimit globale, qasjes dhe metodave bashkëkohore, ne ofrojmë zgjidhje më efektive doganore me qëllim kohenzistenca e pandërprerë e dërgesave tuaja import-eksport.

Me një qëllim të vetëm - duke ofruar një shërbim logjistik të plotë dhe me cilësi të lartë, në vitin 2013 ne hapëm "hapësirë për ruajtje të shumëfishtë të përkohshëm - PPPÇ", me të cilat ju mundësojmë qasje më të përshtatshëm dhe funksionale për artikujt tuaj:
• Shërbim i plotë transporti dhe logjistike
• Shfaqje transparente dhe e saktë e dërgesave tuaja
• Përpunimi i drejtpërdrejtë i dërgesave
• Kursime të mëdha në kohën dhe burimet tuaja
• Organizim dhe përshtatje sipas nevojave tuaja

In Time MK BPS mbulon 100% të territorit të vendit. Në territorin e Maqedonisë, In Timi MK BPS ka hapur tre zyra që janë plotësisht të dedikuara shërbimit korrier:
• Aeroporti i Shkupit, Petrovec (logjistikë dhe operacione)
• Qendra Express, lagjja Ilinden (logjistikë, operativë, mbështetja e klientëve, IT mbështetje)
• Qendra Express, Shtip (një qendër korrier për Maqedoninë Lindore)
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj