Hit 501


  • Adresa: Stiv Naumov (Leningradska) 63-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7500 км
  • Lokacioni: карши Социјално
Kategoritë:

sallone ondulimi


  • Faksi: 02 3224304

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709902639_73.jpg?t=true&w=300&h=300


Ne jemi më shumë se një sallon parukerie - ne jemi një komunitet që feston diversitetin dhe i shtyn gratë të ndihen të bukura në lëkurën e tyre. Ejani dhe bashkohuni me ne në udhëtimin drejt stilit dhe bukurisë urbane!

Salloni ynë i grave është një vend ku vlerësohet dhe kultivohet individualiteti dhe kreativiteti.

Me një atmosferë të ngrohtë dhe profesionalizëm, ne krijojmë eksperienca që lënë mbresa të qëndrueshme.

Shërbimet:
- Prerje flokësh dhe stilizim
- Trajtime të flokëve
- Ngjyrosje të flokëve
- Modele flokësh të përhershme dhe trajtime për volum
- Zgjatje (zgjatje flokësh)
- Shërbime speciale
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj