Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Koçanë
 • Prilep
 • Kavadar
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Goma (pneumatikë) - riparime dhe ngjitje
 • Goma (pneumatikë) - tregti dhe shitore
 • Gomisteri / vullkanizerë
 • Goma (pneumatikë) për traktorë dhe mjete transportuese
 • Automobila - disqe rrotash
 • Automobila - Servise (Autoservise)
 • Akumulatorë - Tregëti
 • Automobila - Galanteri Dhe Pjesë Shtesë
 • Automobila - Pjesë Rezervë - Tregti
 • Motoçikleta Dhe Skutera - Pjesë Rezervë
 • Ngarkues - Pirunë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Goma (pneumatikë) - riparime dhe ngjitje

Bexheti Kompani


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bana-Vullko


 • Adresa: Sedek Kostoski 39-a
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gumiko


 • Adresa: Aco Shopov (Proleterska) 3-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stop&Go


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 23, fahu p.204
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpiko


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 38
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pneumatik 2008


 • Adresa: Rruga Magjistrale p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Isakov


 • Adresa: Cvetan Dimov 8
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euroguma trejd Vulco


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 48-V
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bolid R


 • Adresa: Kumanovska 10-a-5-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00 • D nga 09:00 deri më 16:00

Bolid R është një shërbim i sapo hapur, një vullkanizues që ofron shërbime vullkanike dhe shërbime të tjera.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1540209543_63.jpg?t=true&w=300&h=300

Evropa Gumi


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Brendi kryesorë dhe më i rëndësishmi të cilin 7 vite, ne e përfaqësojmë me krenari në këtë treg, është prodhuesi Holandez VREDESTEIN. Brendet tjera të cilat i importojmë dhe i ofrojmë janë: sete komplete të prodhimeve të BRIDGESTONE që don të thotë dhe FIRESTONE dhe DAYTON si dhe MICHELIN me KLEBER dhe KORMORAN.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507202335_97.jpg?t=true&w=300&h=300

Pneumatik Group/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Si Ma Tires


 • Adresa: Bistra 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cepi Lepi


 • Adresa: rr.500, f.Marinë 82
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7511 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chetka


 • Adresa: Бранко Богдански Гуцман 70
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ma-li


 • Adresa: 11 Tetori 4
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zupche 2020


 • Adresa: Koce Metalec 28
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7546 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 76 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информира сточарите, одгледувачи на говеда, дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка во ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj